Adventní zájezd Vídeň, Rakousko, 8.12.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 111192961

Adventní zájezd Vídeň

Rakousko

, ProgramAdventní zájezd Vídeň

Termín:

8.12.2017 - 8.12.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -8 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
690 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Adventní zájezd Vídeň
Stravování
Bez stravy
Doprava
Trasa C – Karviná, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Olomouc, Brno.
Program
Časně ráno odjezd(4:30 - 6:30), příjezd do Vídně okolo 11.00 hod. Zámek Schönbrunn s možností prohlídky zámku (malý okruh 9,80 €, velký 12,50 €) a vánoční trh na nádvoří Ehrenhof před zámkem. Odjezd do centra Vídně, procházka vyzdobeným Starým Městem s jeho hist. památkami (UNESCO). Největší vánoční trh - Christkindlmarkt před vídeňskou radnicí (stánky, speciality, svařák, punč, medovina a další). Nákup dárků.
Odjezd do centra Vídně, procházka vyzdobeným Starým Městem s jeho hist. památkami (UNESCO).
Největší vánoční trh - Christkindlmarkt před vídeňskou radnicí (stánky, speciality, svařené víno, punč, medovina a další pochutiny). Nákup dárků.
Cena zahrnuje
Doprava autobusem, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Pojištění léčeb. výloh (viz tabulka v katalogu str. 42), vstupy.
Slevy
Pro skupiny nad 20 osob sleva 5%, pro skupiny nad 40 osob sleva 10% + možnost volby vlastního termínu + vlastní nást. místo.
Na aktuální slevy se informujte v CK A-Z Tour.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK