Andalusie , Benalmádena - hotel San Fermin, Španělsko, Španělsko pevnina, Andalusie, Costa del Sol, Benalmadena, 5.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128771675

Andalusie , Benalmádena - hotel San Fermin

Španělsko » Španělsko pevnina » Andalusie » Costa del Sol » Benalmadena

Španělsko pevnina » Andalusie » Costa del Sol » Benalmadena , Hotel starstarstarAndalusie , Benalmádena - hotel San Fermin

Termín:

5.5.2018 - 12.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Krakow0 odjezdových míst

Cena od:

18 950 Kč  -5 %
17 952 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Andalusie je kouzelný kraj s nádherným pobřežím, který vytvořili Maurové svými muslimskými stavbami i křesťané impozantními katedrálami. Tento kraj zdobí stovky starobylých hradů, které připomínají právě složitou historii období středověku. Costa del Sol patří právě díky příjemnému klimatu s 300 dny slunečního svitu k nejnavštěvovanějším místům Andalusie. Jsou zde krásné dlouhé pláže, moře s průzračnou a čistou vodou, možnosti zábavy, nákupních možností a sportovního vyžití.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností dětské přistýlky a s kompletním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, TV-SAT a balkonem, lednička za poplatek.

Hotelové pokoje mají dlážděné podlahy a jsou zařízené v plážovém stylu.
Poloha
Hotelový komplex San Fermin se nachází v letovisku Benalmadena, na klidném místě v pěkné
udržované zahradě. Pláž Torre Bermeja je vzdálená 350 metrů od hotelu.
Vzdálenosti
Hotel San Fermin je vzdálen 7 minut jízdy od golfového hřiště Torrequebrada. San Fermín je snadno dostupný z dálnice A7 a méně jak 20 minut jízdy od letiště Málaga.
Vybavení a služby
V hotelové bufetové restauraci se hosté mohou těšit na jídla mezinárodní kuchyně a kuchařskou show. Hosté mohou využít také kavárenského baru s terasou.
Sport a zábava
Hotel pořádá pestrý zábavní program včetně profesionálních show a živé hudby. Nechybí ani squashový kurt, bazén a stoly na stolní tenis.
Stravování
Polopenze, snídaně i večeře formou bufetu
Doprava
Odvoz z Ostravy na letiště do Krakova a zpět, let do Malagy a zpět (letecká spol. Ryanair), transfery z letiště v Malaze na hotel a zpět, doprava na výlety místním zájezdovým autobusem s klimatizací.
Trasa svozu: OV-KR
Program
1.den: Ráno odjezd z Ostravy do Krakova, odlet do Malagy, transfer do hotelu, odpoledne volno, koupání.
2.den: Dopoledne prohlídka hlavního města Andalusie Malagy, která je i rodištěm slavného malíře Pabla Picassa. Možnost prohlídky jeho domu, katedrály, maurské pevnosti La Alcazaba a hradu Gibralfaro s pozůstatky římského divadla, odpoledne lanovkou na horu Callamoro (800 m.n.m.), odkud jsou nádherné výhledy nejen na celé okolí, ale za slunných dní i na Gibraltar a Afriku
3.den: Volno, procházky, koupání.
4.den: Po snídani odjezd do Granady, prohlídka centra města, které je směsí arabských a křesťanských kultur, uličky Albaicínu. Pak se přesuneme do Alhambry na okraji města Granada na prohlídku unikátního historického komplexu paláců a pevností maurských panovníků. Poté se projdeme jednou z nejkrásnějších zahrad na světě Generalife, návrat na ubytování.
5.den: Volno, procházky, koupání.
6.den: Po snídani odjezd do Gibraltaru – unikátní kolonie Velké Británie, místní dominantou je obrovská skála, ve které je 76 km podzemních tunelů a chodeb, které se využívaly pro vojenské účely. Prohlédneme si i maják na nejjižnějším cípu Gibraltaru, můžeme také navštívit i jeskyni sv. Michala. Nakonec se projdeme hlavní ulicí Starého města s obchůdky a restauracemi. Na zpáteční cestě zastávka
v úžasném, malebném „bílém městě“ Ronda, které založili Keltové, budovali Féničané, Řekové, Římané i Arabové, kaňon řeky Tejo, býčí aréna aj.
7.den: Volno, procházky, nákupy suvenýrů a dárků.
8.den: Snídaně - balíček, odjezd od hotelu 4:00, přílet do Krakova v 10:20, příjezd do Ostravy ve 12:30 hod.
Cena zahrnuje
7x ubytování v hotelu San Fermin*** Benalmadena na pobřeží Costa del Sol (350m od moře), 2 lůžk. pokoje s kompl. soc. zařízením, polopenze, odvoz z Ostravy na letiště do Krakova a zpět, letenka do Malagy a zpět, transfery z letiště v Malaze na hotel a zpět, veškerá doprava na výlety místním zájezdovým autobusem s klimatizací, český průvodce CK po celou dobu zájezdu, pojištění úpadku CK.
Cena nezahrnuje
Povinné cest. pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka v katalogu na straně 46), místní
poplatek 1 €/osoba/den, obědy, vstupné do objektů - pokud je navštívíte: Gibraltar 10 eur (pěšky nebo busem), lanovka dalších 20 eur. Malaga: pevnost La Alcazaba a hrad Gibralfaro – 3,20 €, lanovka na Callamoro, zpáteční - 25 €, Granada, Alhambra: Nasridovy paláce, vojenské pevnosti Alcazaba, paláce Generalife a zahrady - 25 €. = 700 Kč, v ceně je i popl. za rezervaci a místní průvodce.
Pozor! Pokud máte zájem o zajištění vstupenky do Alhambry, je nutné částku 700 Kč na osobu uvést na smlouvě o zájezdu a zahrnout ji do celkové ceny.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK