Český ráj, pohodová poznávací dovolená s výlety - Hotel Paříž, Česká republika, Český ráj, 20.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128897596

Český ráj, pohodová poznávací dovolená s výlety - Hotel Paříž

Česká republika » Český ráj

, Hotel starstarstar

FM


Český ráj, pohodová poznávací dovolená s výlety - Hotel Paříž

Termín:

20.5.2018 - 26.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

6 550 Kč  -15 %
5 550 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Pohodová poznávací dovolená pro každého s výlety na nejkrásnější místa
Český ráj - hrady, zámky, lesy, rozmanitá pískovcová skalní města, hluboká údolí a kopce s dalekými výhledy, prostě ráj.
Ubytování
hotel Paříž*** 6 nocí, 2 a 3 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením, TV.
Poloha
Český ráj (německy Böhmisches Paradies) je název pro území ve středním Pojizeří, které vyniká vysokou koncentrací přírodních i historických památek.
Vzdálenosti
Český ráj leží zhruba 90 km severovýchodně od Prahy.
Stravování
Polopenze: snídaně – švédské stoly, večeře 3 chody (výběr ze 2 menu).
Doprava
Doprava zájezdovým autobusem s klimatizací
Program
1.den: Odjezd z nástupních míst, pěšky okruh vesnický skanzen Vesec, hradiště Poráň, hrad Kost, odjezd do Jičína, ubytování.
2.den: Prohlídka zámku Sychrov a poté Maloskalsko, Malá Skála, pěšky Vranovský hřeben, skalní hrad Panteon, hrad Frydštejn, skalní městečko Drábovna a zpět do Malé Skály, volno, prohlídka.
3.den: Klokočské skály. Pěšky z Turnova: Zdenčina skála, vyhlídky, Klokočské průchody, zřícenina hradu Rotštejn, jízda busem na nejvyšší vrch Českého ráje – Kozákov (rozhledna), odjezd na prohlídku Bozkovské dolomitové jeskyně.
4.den: Volno pro řidiče - město Jičín a jeho památky (Valdštejnovo náměstí, Valdštejnský zámek, Valdická brána, Rumcajsova ševcovna aj.), Valdštejnská lodžie a Milohlídka (rozhledna), možnost koupání v novém aquacentru.
5.den: Zámek Hrubý Rohozec a poté pěšky Zlatou stezkou Českého ráje - skála Hlavatice, hrad Valdštejn, Hruboskalské skalní město (Skalák), vyhlídky U Lvíčka a Na Kapelu (Kapelník), arboretum Bukovina, zámek Hrubá Skála, Sedmihorky. Zdatní pokračují Potroseckým údolím podél rybníků Krčák a Vidlák k hradu Trosky. Cestou odbočka do Věžického údolí k rybníku Věžák. Neturisté autobusem Turnov (památky), hrad Valdštejn, Sedmihorky, zámek Hrubá Skála, Trosky.
6.den: Prachovské skály - 2 okruhy: Malý okruh (1,5 km) od turist. chaty přes vyhlídku Míru a Českého ráje zpět přes Císařskou chodbu (asi 1 hodinu). Větší okruh (3,5 km) vede navíc přes vyhlídky Pechova, Šikmá věž, Hlaholská, Rumcajsova, Hakenova a Všetečkova, zámeček Humprecht. Fakultativní výlet na večerní program ve středověké krčmě Dětenice.
7.den: Odjezd domů se zástavkou na nákup
Cena zahrnuje
Ubytování – hotel Paříž*** 6 nocí, 2 a 3 lůžk. pokoje s kompl. sociálním zařízením, doprava zájezd. autobusem s klimatizací, polopenze, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku. V ceně zájezdu je rovněž 4x výlet autobusem.
Cena nezahrnuje
Místní poplatek 10 Kč /os/den, obědy, pojištění storna zájezdu (viz str. 46), vstupy (zámky), příplatek 50 Kč/os. na fakultativní výlet do Dětenic.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK