Krakov - Vělička, Polsko, 21.4.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 128900183

Krakov - Vělička

Polsko

, PenzionKrakov - Vělička

Termín:

21.4.2018 - 21.4.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
790 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Historie, památky v Krakově, solný důl ve Věličce
Ubytování
není
Stravování
Bez stravy
Doprava
BUS - Trasa K – Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Třinec, Český Těšín
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 100 Kč na osobu.
Program
Ráno do Věličky, solný důl, trasa 3,5 km. Odjezd do Krakova, prohlídka zámku Wawel a katedrály, procházka „Královskou cestou“ na Hlavní náměstí, památky v hist. centru - možn. návštěvy židovského města, synagogy a hřbitova, večer příjezd do ČR.
Cena zahrnuje
Dopravu zájezdovým autobusem, průvodce CK, poplatek za rezervaci skupiny a místního průvodce do solných dolů + poplatek za rezervaci skupiny a místního průvodce (v češtině) na zámek Wawel.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění léčeb. výloh (viz tabulka v katalogu str. 46). Vstupné (snížené skupinové) do solných dolů 43,- zlotých (cca 300,- Kč), děti do 15ti let a studenti do 25ti let 29zl (cca 200,- Kč), platba na místě, vstupné na zámek Wawel 18,- zl. (cca 125,- Kč), děti do 15-ti let a studenti do 25ti let 10,- zl. (cca 70,- Kč).
Slevy
Pro skupiny nad 20 osob sleva 5%, pro skupiny nad 40 osob sleva 10% + možnost vlastního samostatného zájezdu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK