Lázně Piešťany, hotel Park, Slovensko, Trnavský kraj, 20.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128517672

Lázně Piešťany, hotel Park

Slovensko » Trnavský kraj

, Hotel starstarstarstar

FM


Lázně Piešťany, hotel Park

Termín:

20.5.2018 - 26.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

7 950 Kč  -6 %
7 450 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Piešťany jsou velmi významné lázeňské město s nejznámějšími a největšími lázněmi na Slovensku, které jsou známé v celém světě. Jsou zaměřené na léčbu chorob pohybového aparátu – kloubů, svalů, kostí, tkaniv a nervů. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou léčivé sirné bahno a sádro-sirná termální minerální voda, která se využívá k vanovým a bazénovým koupelím. Město je z lázeňským ostrovem propojeno Kolonádovým mostem, taky známý jako Skleněný most, byl postaven již v roce 1933. Na předmostí je nadživotní socha muže lámajícího berlu - symbol uzdravení. Piešťany jsou rovněž městem upravovaných parků, společenského života a kultury. To co dělá lázně lázněmi, je právě bohatý kulturní a společenský život. Neuplyne jediný den, aby se nepořádala unikátní výstava, venkovní koncert,společenské setkání, hudební festival nebo symposium výtvarníků. Na své si zde přijdou i mladší ročníky. V Piešťanech jsou diskotéky, kluby a noční bary. Zde si zkrátka vyberete zábavu naprosto každý. Turistická sezóna v Piešťanech trvá prakticky po celý rok. Ať už se rozhodnete projít po parcích, posedět si v některé z místních kavárniček, zajít si na koncert, navštívit zajímavá místa v okolí anebo si vyberete plavbu výletní lodí po jezeře Slňava, určitě nebudete zklamaní.
Ubytování
2 a 3 lůžkové pokoje s možností přistýlk.
Všechny pokoje mají satelitní TV, telefon, lednici, balkon (s pěkným výhledem do parku, nebo na řeku Váh), Wi-Fi (zdarma), župan, bezpečnostní schránku a koupelnu s fénem.
Poloha
Světoznámé lázeňské město Piešťany se nachází v západní části Slovenské republiky, v Trnavském kraji - v údolí dolního toku nejdelší slovenské řeky Váh
Vzdálenosti
Komfortní zrenovovaný 4* hotel Park se nachází v naprosto klidném prostředí krásného městského parku, pouhých 800m od vchodu na piešťanský Lázeňský ostrov. Moderní budova hotelu nabízí rehabilitační a regenerační programy vysoké kvality. Hotel je vhodný i pro různé školení, konference a kongresy.
Vybavení a služby
V hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace, kavárna, interne-tový bar s panoramatickou střešní terasou a lehátky na opalovaní, konferenční sál a několik salónků. Je zde rehabilitace, wellness centrum s vodoléčbou, balneoterapií a saunovým komplexem s finskou saunou, infra saunou a parní koupelí. Nový krytý bazén s ohřívanou vodou a různými vodními atrakcemi (vodopád, podvodní gejzír a vodní křesla s perličkovou
a hydro masáží), má rozměry 16×8,3×1,2 m a teplotu 31°C. Ve všech typech pobytů je do krytého bazénu volný vstup. Restaura-ce a Slovenská izba na 6. poschodí se specializují na slovenskou kuchyni, ke café baru patří letní terasa. Hotel pořádá pravidel-né tematické večeře s prezentací jídel (francouzská, slovenská kuchyně, sezónní bufet apod.) a pravidelný dezertní bufet (mix hotelových banketových zákusků, domácí záviny hotelového cukráře, palačinky se zdobením dle výběru, a pod.
Tip
Možnost dokoupení balíčku procedur za příplatek 1100 Kč - balíček obsahuje:
1x klasická částečná masáž (20 min.)
1x parafango (bahno + parafín) 20 min.
1x hydromasážní vana (20 min.)
1x oxygenoterapie s vitaminovým nápojem (20 min.)
1x grepovo - citronový detoxikační zábal.
Další informace
Procedury poskytované v balneocentru hotelu Park Piešťany: bahenní zábaly, parafango zábal, sauny (parní, infra, finská), masáže, sirná koupel, hydromasážní vana, perličková koupel, elektroléčba (mag--netoterapie, ultrazvuk, TENS, interferenční a diadynamické proudy), individuální léčebný tělocvik, skupinová kineziterapie, nordic walking, laser, lokální kryoterapie, plynové uhličité insufflácie, oxygenoterapie.
Stravování
Polopenze, Možnost dokoupení oběda formou jednoduchého bufetu na místě za 8€/den, nebo v CK A-Z TOUR za 260 Kč/den
Doprava
Doprava zájezd. autobusem
Trasa A
Cena zahrnuje
Doprava zájezd. autobusem, ubytování, polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, průvodce CK, župan, pojištění CK proti úpadku. V ceně pobytu je rovněž: Neomezený vstup do hotelového bazénu, 1x denně vstup do hotelové sauny (finská, parní, infra - max. 3 hod.), neomezený vstup do fitness centra, fit program - min. 2x za pobyt skupinové cvičení: aquafitness, břišní tance ve vodě nebo pilates, fit balony, 20 % sleva na další procedury spa & wellness, večerní zábava s živou hudbou - dle programu, 1x za pobyt zapůjčení 1 páru holí na nordic walking, 1x výlet autobusem na okolní zajímavé místo.
Cena nezahrnuje
Místní poplatek 1,10€/ osoba/ noc se platí na recepci hotelu
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK