Termály Bükkfürdö, Apartmán hotel, Maďarsko, Západní Maďarsko, 27.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 128599520

Termály Bükkfürdö, Apartmán hotel

Maďarsko » Západní Maďarsko

Termály Bükfürdö, Hotel starstarstarTermály Bükkfürdö, Apartmán hotel

Termín:

27.5.2018 - 3.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

8 dní

Doprava:

autobus  -8 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 950 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Za svou existenci vděčí lázně u městečka Bük šťastné náhodě: jako výsledek výzkumných ropných vrtů, vytryskl v roce 1957 z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 m. Poklad o teplotě 58 °C a s obsahem minerálů téměř 14 000 mg/l otevřel novou kapitolu v životě města i přilehlých obcí. Dnes je zde rozsáhlý areál léčebných lázní na 14 hektarech a lázeňským komplexem se 32 bazény a vodní plochou přesahující 5200 m2. Rozsáhlou rekonstrukcí v minulých letech vznikla soustava termálních a zážitkových bazénů – venkovních, polokrytých i vnitřních pro celoroční využití s teplotou vody od 26°C do 38°C. Rovněž i nové wellness centrum, saunový svět (tepidárium, parní sauna, infračervená i finská sauna, ledová kabina, aromatická sauna, vnitřní či venkovní ochlazovací bazén, Jacuzzi nebo Kneippův bazén a odpočinková zóna vnitřní i venkovní), solná jeskyně, solná kabina, fitness, termoterapie. Wellness centrum nabízí klasické i exotické masáže, včetně ayurvédské terapie.). Léčivá voda v Bükfürdő s její unikátním složením, obsahujícím i v mezinárodním srovnání mimořádné množství minerálů včetně alkalického-hydrokarbonátu, vápníku, hořčíku a fluoru, mají jedinečný pozitivní účinek na organismus. Chlorid sodný je vysoce účinný při zmírňování zánětů, vápník a fluor hrají důležitou roli v metabolismu kostí, hořčík má pozitivní vliv na činnost svalů a oxid uhličitý obnovuje krevní oběh. Voda je vhodná k léčbě všech onemocnění pohybového ústrojí a může být použita při: artróze, osteoporóze, diskopatii, lumbagu (houser), Bechtěrevově chorobě, chronické artritidě, dně, rehabilitaci po ortopedických a neurochirurgických operacích, následné péči po úrazech, chronických gynekologických a urologických zánětech, chronické žaludeční chřipce, vředech, nemocích oběhové soustavy, poruchách trávení, nemocích pohybového ústrojí a revmatických onemocněních. Léčivé vody lze použít také při pitné kúře k léčbě chronické gastritidy, vředů a špatného trávení a pro prevenci osteoporózy. Lázně kromě wellness služeb a koupání v bazénech s různě teplou minerální vodou poskytují lékařské prohlídky, ucelené léčebné kúry, hydroterapie, elektroléčbu, fyzikální léčbu, zdravotní gymnastika, laser, bahenní zábaly, parafango, ultrazvuk, trakce a další. V areálu je mnoho možností stravování: samoobslužná restauraci s teplými jídly, mnoho kiosků a bufetů s kvalitním lehkým občerstvením a posezením za výborné ceny (oběd vyjde na 80 Kč). Navíc se zde domluvíte i česky a jídelní lístky jsou v češtině.
Ubytování
Apartmanhotel Bük je komplex 4 sousedících budov se společnou recepcí (24 hod.) v klidné části městečka, cca 5 minut (250 m) od termálního areálu. Velmi dobře vybavené dvoulůžkové apartmány s kuchyňským koutem s veškerým nádobím, lednicí, TV, rádiem, telefonem, vlastním WC a sprchou, balkonem nebo terasou.

Jednopokojový apartmán je určen pro 2 dospělé osoby s možností ubytování další dospělé osoby, nebo dvou dětí mladších 12-ti let na roztahovacím gauči.
Dvoupokojový apartmán je určen pro 4 dospělé osoby s možností ubytování další dospělé osoby, nebo dvou dětí mladších 12-ti let na roztahovacím gauči.

Další vybavení hotelu: hlídané parkování u objektu zdarma, dětské hřiště, půjčování kol zdarma, masážní křesla a lehátka za příplatek, sluneční terasa, dětské hřiště a plocha na míčové hry.V budově A zdarma WiFi, dva bezbariérové pokoje. Součástí hotelu je i Kavárna Calvados (italské kávy, alkoholické i nealkoholické nápoje, pivo, kvalitní vína z oblasti Vas a pálenky, zmrzlina, hifi, obrazovka o ploše 2x2m, pro hosty hotelu pravidelné akce! V bloku „A“ jsou k dispozici pro tělesně postižené hosty 2 speciálně upravené pokoje v prostorách pro ně zpřístupněných.
Poloha
100 km jižně od Bratislavy (1,5 hod jízdy).
Vybavení a služby
Výtah, restaurace, kavárna, Wi-Fi (zdarma), hlídané parkování (zdarma), dětské hřiště, sluneční terasa, dětské hřiště a plocha na míčové hry. Za poplatek: Půjčování kol, masážní křesla a masážní lehátka. V budově A jsou dva bezbariérové pokoje.
Stravování
Bez stravy
Doprava
Trasa C: Karviná, Č. Těšín, Třinec, F. Místek, Havířov, Ostrava KD, Ostrava – Jih, Olomouc, Brno.
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 100 Kč na osobu.
Cena zahrnuje
Ubytování: dvoulůžkové apartmány s kuchyňskou linkou a kompletním sociálním zařízením a WC, doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku, 1x výlet na zajímavé místo v okolí.
Cena nezahrnuje
Stravování, povinné cestovní pojištění léčebných výloh (viz tabulka na straně 42), místní popl. cca 500 Ft/os./den. V ceně zájezdu rovněž není vstupné do lázní – permanentka na 5 dní asi 11000 - 13000 Ft (cca 1050 - 1150 Kč).
Možnost objednání stravy v restauraci vedle hotelu (nedoporučujeme): snídaně - 150 Kč/osoba, obědy nebo večeře - 250 Kč/osoba – 3 chody, výběr z jídelního lístku (v češtině).
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK