Termály Bükkfürdö - Hunquest hotel Répce, Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdõ, 27.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128599541

Termály Bükkfürdö - Hunquest hotel Répce

Maďarsko » Západní Maďarsko » Bükfürdõ

, Hotel starstarstar

FM


Termály Bükkfürdö - Hunquest hotel Répce

Termín:

27.5.2018 - 2.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -8 odjezdových míst

Cena od:

9 150 Kč  -3 %
8 900 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Velmi oblíbený a kvalitní hotel Répce*** patří maďarskému hotelovému řetězci Hunguest hotels. Nachází se v klidném prostředío bklopeném stromy přímo u termálního lázeňského komplexu, se kterým je propojen vnitřní (vytápěnou) spojovací chodbou. Vstup do základní zóny je zahrnut v ceně pobytu, vstup do zážitkové zóny je vždy za doplatek
Ubytování
Prostorné dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV, telefonem rádiem a chladničkou. Některé pokoje jsou s možností přistýlky.
Poloha
Maďarsko - region Western Transdanubia
Další informace
Za svou existenci vděčí lázně u městečka Bük šťastné náhodě. Jako výsledek výz-kumných ropných vrtů vytryskl v roce 1957 z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 m. Poklad
o teplotě 58 °C a s obsahem minerálů téměř 14 000 mg/l otevřel novou kapitolu
v životě města i přilehlých obcí. Dnes je zde rozsáhlý areál léčebných lázní na 14 hektarech a lázeňským komplexem se 32 bazény a vodní plochou přesahující 5200 m2. Kompletní rekonstrukcí v minulých letech vznikla soustava termálních a zážitkových bazénů – venkovních, polokrytých i vnitřních pro celoroční využití s teplotou vody od 26°C do 38°C. Rovněž i nové wellness centrum, saunový svět (tepidárium, parní sauna, infračervená i finská sauna, ledová kabina, aromatická sauna, vnitřní či venkovní ochlazovací bazén, vířivka nebo Kneippův bazén a odpočinková zóna vnitřní i venkovní), solná jeskyně, solná kabina, fitness, termoterapie. Wellness centrum nabízí klasické i exotické masáže včetně ájurvédské terapie.
Léčivá voda v Bükfürdő s jejím unikátním složením, obsahujícím i v mezinárodním srovnání mimořádné množství minerálů včetně alkalického-hydrokarbonátu, vápníku, hořčíku a fluoru, má jedinečný pozitivní účinek na organismus. Chlorid sodný je vysoce účinný při zmírňování zánětů, vápník a fluor hrají důležitou roli v metabolismu kostí, hořčík má pozitivní vliv na činnost svalů a oxid uhličitý obnovuje krevní oběh. Voda je vhodná
k léčbě všech onemocnění pohybového ústrojí a může být použita při artróze, osteoporóze, diskopatii, lumbagu (houser), Bechtěrej. chorobě, chronické artritidě, dně, rehabilitaci po ortopedických a neurochirurgických operacích, následné péči po úrazech, chronických gynekologických a urologických zánětech, chronické žaludeční chřipce, vředech, nemocích oběhové soustavy, poruchách trávení, nemocích pohybového ústrojí a revmatických onemocněních. Léčivé vody lze použít také při pitné kúře k léčbě chronické gastritidy, vředů
a špatného trávení a pro prevenci osteoporózy. Lázně kromě wellness služeb a koupání v bazénech s různě teplou minerální vodou poskytují lékařské prohlídky, ucelené léčebné kúry, hydroterapie, elektroléčbu, fyzikální léčbu, zdravotní gymnastiku, laser, bahenní zábaly, parafango, ultrazvuk, trakce a další.
Vybavení a služby
Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, trezor v recepci, Wi-Fi připojení v recepci (zdarma), restaurace, lobby bar, spol. místnost, wellness centrum - krytý bazén, vířivka, sauna, pára (vše zdarma), hřiště na basketbal, dětský koutek, půjčovna kol, stolní tenis, za poplatek masáže, kadeřnictví, manikúra. V okolí hotelu se nachází golfové hřiště, tenisový kurt, bowling, jízdy na koni a výlety v kočáře.
Stravování
Stravování je hostům hotelu Répce poskytováno v hotelové restauraci – snídaně i večeře formou bufetu. Obědy je možné zakoupit na místě z aktuální nabídky hotelového lobby baru nebo využít nabídky stravovacích zařízení v areálu termálních lázní.
V areálu je mnoho možností stravování - samoobslužná restaurace s teplými jídly, mnoho kiosků a bufetů s kvalitním lehkým občerstvením a posezením za výborné ceny. Navíc se zde domluvíte i česky a jídelní lístky jsou v češtině.
Doprava
Doprava zájezdovým autobusem.
Trasa C – Karviná, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Olomouc, Brno
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 100 Kč na osobu.
Cena zahrnuje
Ubytování, polopenze, neomezený vstup do hotelového wellness centra, denně neomezený počet vstupů do termálních lázní (kromě zážitkové části a saunového světa), župan po dobu celého pobytu, doprava zájezdovým autobusem, Wi-Fi, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku,
1x výlet do okolí.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh (viz tabulka na straně 42), místní poplatek cca 500 Ft/os./den nad 18 let (platí se na recepci), záloha na čipové hodinky 200 Kč nebo 2000ft (vrátí vám po odevzdání na koci pobytu).
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK